Gdynia, Skwer Kościuszki

Na wynajem atrakcyjna powierzchnia usługowa 69 m² położona w Gdyni, przy skrzyżowaniu ulic Świętojańskiej i Skwer Kościuszki. Przed lokalem znajduje się duży ogólnodostępny parking.

Atuty nieruchomości:

- Bardzo atrakcyjna lokalizacja, lokal jest położony u styku dwóch znanych w całej Polsce gdyńskich ulic – Świętojańskiej i Skweru Kościuszki.
- Wielotysięczne zaplecze mieszkańców w najbliższej okolicy – wyjątkowo duże zagęszczenie pieszych przez cały rok, od rana do późnych godzin wieczornych.
- Nieruchomość położona w ścisłym centrum Gdyni.
- Lokal ustawny, w kształcie prostokąta, z dużymi witrynami.
- Liczne przystanki autobusowe i trolejbusowe w okolicy.
- Kilka minut piechotą do dworca PKP i SKM.
- Duży ogólnodostępny parking przed lokalem.
- Bardzo różnorodne i liczne sąsiedztwo – od lokali usługowych po obiekty kultury i szkoły wyższe (Teatr Muzyczny, liczne muzea, Akademia Morska) i wiele innych.

Lokalizacja i otoczenie:

Ulica Świętojańska to najważniejsza, reprezentacyjna ulica Gdyni, licząca 1800 metrów długości i 24 metry szerokości. Znajduje się przy niej 150 kamienic i ponad kilkaset lokali użytkowych, w tym banki, lokale usługowe, kancelarie prawne, restauracje oraz butiki.

Wzdłuż całej długości arterii siedziby mają liczne ogólnoświatowe firmy, ul. Świętojańska jest uznawana za „salon handlowy” miasta, a wspólnie z ulicą Skwer Kościuszki i aleją Jana Pawła II stanowi wizytówkę Gdyni.

Skwer Kościuszki to miejsce dobrze kojarzone przez mieszkańców Trójmiasta, a także turystów przybywających na liczne imprezy, które odbywają się tutaj przez cały rok. Jest to również ulubione miejsce spacerów mieszkańców i przybyszów z zagranicy, którzy podziwiają cumujące przy nabrzeżu zabytkowe okręty i statki żeglarskie. Można tu odpocząć napawając się morskim powietrzem i korzystając z wielu atrakcji, jak choćby Muzeum Oceanograficzne i Akwarium Morskie.


ID oferty: 16
na wynajem

powierzchnia: 69 m2
dostępna powierzchnia: 69 m2
parking
miejsce na reklamę
komunikacja miejska w pobliżu
morze w pobliżu
podjazd dla inwalidów

Załączniki:

rzut antresoli

rzut parteru

Adres nieruchomości:
ul. Skwer Kościuszki , Gdynia

Zainteresowany ofertą?
Filip ROJEK
+48 501 02 71 83


Franciszek ROJEK
+48 502 66 44 82


Wojciech ROJEK
+48 509 02 54 63


BIURO
+48 58 350 84 64

Istnieje możliwość wizytacji obiektu, prosimy o informację o takim zamiarze minimum dzień wcześniej.

Możliwość prezentacji wideo za pośrednictwem Skype, WhatsApp, Telegram, itp.

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.