Szukaj nieruchomość
Wyszukaj w polach: nazwa, opis, ID. Pozostaw puste aby pominąć to pole.
Magazyn w Gdyni

Prezentowany magazyn zlokalizowany jest w północnej, przemysłowej części Gdyni - w dzielnicy Chylonia przy ul. Przemysłowej 9. Gdynia Chylonia to największa pod względem liczby mieszkańców dzielnica Gdyni - mieszka tam ponad 26 tys. osób.

Magazyn
Gdynia, Przemysłowa 9

dostępna powierzchnia: 1140 m2
Szczegóły
Biuro w Gdańskim pałacu

Dysponujemy wolną powierzchnią biurową do wynajęcia, zlokalizowaną w pałacu z XVIII w. Budynek położony jest w prestiżowym miejscu, przy ulicy Jaśkowa Dolina. Zaledwie 4 minuty spacerem od centrum Wrzeszcza i 10 minut samochodem do obwodnicy Trójmiasta. W okolicy kursują tramwaje i linie autobusowe.

Biuro
Gdańsk, Jaśkowa Dolina 17

dostępna powierzchnia: 67 m2
Szczegóły
Obiekt magazynowo - biurowy w Gdyni

Do wynajęcia powierzchnia biurowa i magazynowa położona w atrakcyjnej lokalizacji, na obrzeżach Gdyni, przy ul. Chwaszczyńskiej, zaledwie 4 minuty drogi od Obwodnicy Trójmiasta. Powierzchnia trzykondygnacyjnego budynku wynosi ponad 8700 m², na które składa się 1374 m² powierzchni biurowej oraz 6680 m² powierzchni magazynowej.

Magazyn, Biuro
Gdynia, Chwaszczyńska 133 A

dostępna powierzchnia: 386 m2
Szczegóły
Lokal w centrum handlowym "Kamyk Zielony" w Gdańsku

Galeria handlowa "Zielony Kamyk" stoi wzdłuż ulicy Czerwony Dwór i Chłopskiej. Powierzchnia handlowa tego jednopiętrowego budynku wynosi blisko 3 tys. m2. Obok znajduję się rynek, dzięki czemu jest duży ruch. W odległości 344 metrów znajduje się Oliwa Park, 425 metrów dalej znajduje się Osiedle Piastowska, a 439 metrów dalej znajduje się Galeria Przymorze.

Lokal usługowo-handlowy
Gdańsk, Czerwony Dwór 24

dostępna powierzchnia: 180 m2
Szczegóły
Nieruchomość hotelowa w Koleczkowie

Oferta wynajmu lub sprzedaży nieruchomości hotelowej położnej w Koleczkowie.

Hotel
Koleczkowo, Pod Lasem 1

Szczegóły
Znaleziono 6 z 8 nieruchomości