Nieruchomość hotelowa w Koleczkowie

Oferta wynajmu lub sprzedaży nieruchomości hotelowej położnej w Koleczkowie.

Szczegóły oferty

Budynek o powierzchni użytkowej 4 236 m² położony na działce o powierzchni 8 921 m² składa się z ponad 74 przestronnych pokoi z łazienkami, sali widowiskowej (pow. 394 m²), dużej jadalni (pow.115 m²), pomieszczenia do zajęć rehabilitacyjnych, samodzielnej restauracji o pow. 157 m² i kuchni wraz zapleczem o pow. 140 m².

Budynek daje możliwość przyjęcia do 200 pensjonariuszy.

Nieruchomość składa się z dwóch skrzydeł, które mogą funkcjonować niezależnie. Pokoje są umeblowane w wysokim standardzie. Część gastronomiczna i gospodarcza jest w pełni wyposażona.

Budynek może pełnić funkcje zarówno domu opieki, jak również pensjonatu lub hotelu z możliwością organizowania konferencji oraz przyjęć.

Nieruchomość jest położona w urokliwym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek jest usytuowany przy drodze dojazdowej w bliskiej odległości od zjazdu z Trasy Kaszubskiej S6.

Podstawowe atuty lokalizacji nieruchomości

Opieka nad ludźmi w podeszłym wieku to, mimo całej złożoności i specyfiki, jednak także sektor rynku. Wszystkie wskaźniki demograficzne i prognozy wykazują jednoznacznie, że Polacy stają się starzejącym społeczeństwem. Zgodnie z prognozami Głównego Urzędu Statystycznego liczba osób w wieku powyżej 65 lat zwiększy się z 13% w 2010 r. do 23% w 2035 r. Polacy stają się też coraz bogatsi, więc przynajmniej część z nich będzie stać na dodatkowe zabezpieczenia. Jednocześnie spadająca liczba dzieci i zmieniający się model rodziny, w którym coraz rzadsze są przypadki rodzin wielopokoleniowych, sprawiają, że na starość coraz większa liczba osób będzie wymagała zawodowej opieki. Mając powyższe na uwadze nasza spółka zakupiła duży obiekt hotelowy i przystosowała go, uzyskując wszystkie niezbędne urzędowe pozwolenia, do prowadzenia domu seniora.

Lokalizacja

Miejscowość Koleczkowo jest usytuowana wśród lasów i pagórków otuliny Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Obiekt z jednej strony daje bliskim łatwą możliwość odwiedzin (międzynarodowe lotnisko im. Lecha Wałęsy w Rębiechowie znajduje się w odległości ok. 20 km, zaś tuż obok przebiega Trasa Kaszubska S6), z drugiej strony - zapewnia pensjonariuszom spokój i kontakt z naturą.

Cena kupna: 19 500 000 zł
netto

ID oferty: 10
na wynajem
na sprzedaż

powierzchnia: 4236 m2
powierzchnia działki: 8921 m2
ile pokoi: 74
ilość kondygnacji budynku: 4
winda
piwnica

Załączniki:

Oferta .PDF
z rzutami budynku

Adres nieruchomości:
ul. Pod Lasem 1 , 84-2017 Koleczkowo

Zainteresowany ofertą?
Filip ROJEK
+48 501 02 71 83


Franciszek ROJEK
+48 502 66 44 82


Wojciech ROJEK
+48 509 02 54 63


BIURO
+48 58 350 84 64

Istnieje możliwość wizytacji obiektu, prosimy o informację o takim zamiarze minimum dzień wcześniej.

Możliwość prezentacji wideo za pośrednictwem Skype, WhatsApp, Telegram, itp.

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.